Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku z wizytą na WM

W piątek 9 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku wybrali się z wizytą na Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej.

Dr inż. Andrzej Borawski w Laboratorium pojazdów samochodowych opowiedział o działalności studentów w kole naukowym AUTO-MOTO-CLUB, dr inż. Andrzej Koszewnik zaprezentował Laboratorium podstaw automatyki, a dr hab. inż. Małgorzata Poniatowska Laboratorium pomiarów współrzędnościowych. Ponadto uczniowie zwiedzili Laboratorium metod doświadczalnych w mechanice, które pokazał mgr inż. Wojciech Grodzki. Dr inż. Waldemar Kołodziejczyk zaprezentował Laboratorium Robotyki i Mechatroniki i Laboratorium Urządzeń Robotyki. Goście mieli okazję również obejrzeć prace wykonane przez studentów z Koła Naukowego Robotyki, o których opowiadał inż. Paweł Turycz.

Dziękujemy za inspirujące spotkania!